WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ed Sheeran zadebiutował w Grze o Tron

Ed Sheeran

Just Jared

Brytyjski piosenkarz pojawił się w pierwszym odcinku siódmego sezonu Gry o Tron, który wczoraj został wyemitowany przez HBO

Artysta zaliczył zabawne cameo śpiewając folkową piosenkę, bo zagrał żołnierza Królewskiej Przystani, który jest częścią niewielkiej grupy przemierzającej lasy.

Słowa śpiewanej przez niego piosenki pochodzą z książki George R.R. Martina, na bazie której powstaje przecież serial i brzmią one: „For hands of gold are always cold, but a woman's hands are warm”.

Arya Stark (Maisie Williams) zaciekawiona śpiewaniem dzieli nawet posiłek z przyjazną grupą, która nie poznaje dziewczynki i nie daje jej wiary, kiedy ta wyznaje, że zmierza do Królewskiej Przystani, by zabić królową Cersei Lannister. Nie wiemy jeszcze jak potoczą się losy Sheerana i jego kompanów, ale zapewne dowiemy się w kolejnym odcinku.

Just Jared

archiwum newsów

2017-07-17

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.