WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Eminem i Rihanna - teledysk!

Eminem Rihanna Megan Fox

Eminem i Rihanna

Piosenkę, którą artyści zaśpiewali w duecie już znacie. Teraz możecie zobaczyć klip.

Teledysk powstał do piosenki "Love The Way You Lie". Wystąpili w nim Megan Fox i znany z serialu "Lost" Dominic Monaghan.

- To coś, czego oboje doświadczyliśmy - wyznaje Rihanna. - To takie prawdziwe. Potrzebowaliśmy nagrać taki właśnie kawałek. Eminem przerwał błędne koło przemocy domowej. Ta piosenka ma moc, dotyczy wielu ludzi.

Podoba wam się klip?

archiwum newsów

2010-08-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 200

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.