WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Eminem powraca w kawałku “Walk on Water” z ... Beyonce

Eminem

Eminem

Takim powrotem The Slim Shady zaskoczył chyba wszystkich, bo właśnie możemy posłuchać jego duetu z samą Beyonce.

“Walk on Water” to pierwszy singiel rapera z nadchodzącego krążka “Revival”, o którym słyszymy już od pewnego czasu.

W swoim słynnym stylu Eminem opowiada w nim o życiu pod presją oczekiwań i ciągłego bycia lepszą wersją samego siebie, co dla każdego potrafi być destrukcyjne.

Przypominamy też, że minęły już 4 lata od kiedy na rynku pojawiło się nowe wydawnictwo rapera, czyli  "The Marshall Mathers LP 2" i fani z niecierpliwością wyczekują kolejnego.
 

archiwum newsów

2017-11-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.