WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Eminem zwiastuje dramatyczny klip do “River”

Eminem

Just Jared

A mowa oczywiście o kawałku, w którym słynnego rapera wspiera sam … Ed Sheeran - już nie możemy się doczekać efektów.

Wygląda na to, że Eminem nie jest fanem Walentynek, bo zamiast przesłodzonej miłości serwuje nam zgoła odmienne danie.

Chodzi o klip do “River”, który właśnie doczekał się przejmującego teasera z parą walczącą o test ciążowy, a następnie opowiadającą o swojej toksycznej relacji.

Zresztą sam komentarz raper mówi wszystko, bo przy filmiku znajdziemy jedynie krótką wiadomość: - Nieszczęśliwych Walentynek!        
Warto jednak zaznaczyć, że Ed Sheeran również pojawi się w klipie, mówiąc o niezwykle ważnym dla każdego związku elemencie, czyli zaufaniu.

No to czekamy na całość!

archiwum newsów

2018-02-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.