WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Emma Watson w zwiastunie "Pięknej i Bestii"

Emma Watson

Just Jared

Co prawda to dopiero teaser trailer, ale możemy zobaczyć o co mniej więcej chodzi twórcom.

W zwiastunie możemy podziwiać piękny zamek i jego zachwycające wnętrze oraz zobaczyć pierwsze chwile spędzone w środku przez Bellę (graną oczywiście przez Emmę Watson) i zaczarowaną różę, której płatki odliczają czas pozostały Bestii na odczarowanie.

Film reżyseruje Bill Condon, a w obsadzie znajdują się takie nazwiska, jak Dan Stevens (Bestia), Luke Evans (Gaston), Josh Gad, Emma Thompson, Audra McDonald, Ewan McGregor, Stanley Tucci oraz Ian McKellen.

Just Jared

archiwum newsów

2016-05-24

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.