WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Fantastyczne zwierzęta na nowym zwiastunie!

Johnny Depp Jude Law Eddie Redmayne

Just Jared

Spin-off ze świata Harry'ego Pottera opowiadający historię badacza magicznych stworzeń Newta Scamandera od początku planowany był na kilka części.

Kolejną zobaczymy na ekranach kin już w listopadzie bieżącego roku, a teraz możemy obejrzeć jej pierwszy zwiastun, na którym widać młodego Dumbledore'a.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w tej roli Jude Law. Obok niego zobaczymy ponownie Eddiego Redmayne'a, a także Johnny'ego Deppa, Ezrę Millera czy Zoe Kravitz. Za kamerą ponownie stanął David Yates.

Jeśli Zbrodnie Gringewalda powtórzą sukces kasowy pierwszej części (a wszystko na to wskazuje, Harry Potter ma nadal miliony fanów na świecie), to potem powstaną jeszcze trzy kolejne - nieźle, co? :)

archiwum newsów

2018-03-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.