WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

“Fate of the Furious” początkiem nowej trylogii?

Vin Diesel

Just Jared

Zdaniem odtwórcy głównej roli, film niebawem debiutujący w kinach, rozpocznie nową trylogię „Szybkich i wściekłych”.

Jeśli zastanawialiście się, co dalej z kultową już serią, to Vin Diesel uspokaja i zapewnia, że są co do niej poważne plany.

Jego zdaniem film rozpoczyna bowiem nowy rozdział w historii „Szybkich i wściekłych”: - Jedną z rzeczy, z jakich jesteśmy bardzo dumni przy tej odsłonie, jest fakt, że sprostaliśmy oczekiwaniom.

- Co więcej, kiedy już zobaczycie „Fate of the Furious”, Waszym oczom ukaże się początek nowej trylogii …

Przypominamy, że premiera 14 kwietnia, a na ekranie zobaczymy takie sławy, jak Vin Diesel, Dwayne Johnson, Charlize Theron, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky i Kurt Russell.

archiwum newsów

2017-04-03

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.