WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Fergie ujawnia aż 2 nowe teledyski

Fergie

Just Jared

W sieci zadebiutowały właśnie klipy obrazujące kawałki „Save It Til Morning” i „Just Like You”.

Jeśli teledysk do singla „Enchanté (Carine)”z udziałem Kendall Jenner rozbudził Wasz apetyt na więcej Fergie, to mamy następne teledyski.

Piosenkarka jednocześnie ujawniła bowiem obrazy do „Save It Til Morning” i „Just Like You”, która wyglądają jak rozliczenie Fergie z „byłym już niedługo” mężem.

I nie da się ukryć, że nie jest to najprzyjemniejsze pożegnanie - w pierwszym oglądamy z pozoru szczęśliwą parę, która z uśmiechem na ustach pozuje do zdjęć, a w domu często się kłóci, a drugi pokazuje konfrontację pary i mówi o życiu w koszmarze.

Czyżby w związku artystki przez lata działo się aż tak źle? Na pierwszy rzut oka nikt by tak nie powiedział, ale kto wie …

Tak czy inaczej, zapraszamy do oglądania:  

archiwum newsów

2017-09-25

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.