WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Fifth Harmony wracają z nową płytą

Fifth Harmony

instagram.com/fifthharmony

Dziewczyny nie dały się złamać odejściem Camili Cabello i już wracają z nowym materiałem studyjnym.

Mutiplatynowy girlband ogłosił szczegóły nowej płyty, dziewczyny znane z hitów „Work From Home” czy ‘Worth It” na trzecim w karierze krążku zaprezentują się już 25 sierpnia.

Album zatytułowany po prostu „Fifth Harmony” zawierać będzie m.in. przebój „Down (feat. Gucci Mane)”, który wokalistki wykonały niedawno na żywo w programie Jimmy’ego Fallona. Warto dodać, że „Down” jest najlepiej przyjętym i najszybciej sprzedającym się singlem Fifth Harmony w historii.

Nowy materiał powstał we współpracy ze stałymi partnerami, nowymi siłami napędowymi i DJami, takimi jak Skrillex, Poo Bear, Monsters and Strangerz, Ester Dean, Ammo & Dallas K, , Sebastian Kole i The Stereotypes.

archiwum newsów

2017-07-28

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.