WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Finn i Rey z Gwiezdnych wojen w końcu razem?

starwars.com

Dziś udało nam się zdobyć potwierdzenie, że ekranowa para nie będzie rozdzielona w kolejnym Epizodzie.

John Boyega wyznał właśnie, że on i Daisy Ridley są bardzo podekscytowani z powodu wiadomości, że w kolejnej części filmu znowu połączą siły.

Finn i Rey byli kluczowymi postaciami Ostatniego Jedi, ale w Przebudzeniu mocy ciągle byli rozdzieleni, co nie spodobało się fanom, którzy pokochali chemię, jaka była między nimi na ekranie.    

Co prawda żadne z aktorów nie czytało jeszcze scenariusza, ale informacje dostali od J.J. Abramsa, który podjął się reżyserii Epizodu 9, więc są pewne - co więcej, ich zdaniem wszyscy muszą szykować się na wielką wojnę!

No to już nie możemy się doczekać, a przypominamy, że zdjęcia do filmu ruszą w ciągu najbliższych 3 miesięcy, a premiera dopiero 20 grudnia przyszłego roku.

 

YouTube

archiwum newsów

2018-04-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.