WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Foo Fighters i szalony klip do "Sky Is The Neighbourhood"!

Foo Fighters

Forum

Po świetnym przyjęciu singla "Run" zespół wraca z drugą odsłoną nowej, zapowiadanej na 15 września płyty "Concrete And Gold".

Jak twierdzi sam Dave Grohl:  - To największa dźwiękowa rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy.  Któregoś dnia leżałem i obserwowałem gwiazdy i pomyślałem o nich jako miejscach, na których istnieje życie.

- Skoro są w swoim sąsiedztwie, to muszą ze sobą współgrać. I tak powstał tytuł utworu, jeszcze bez muzyki. Później muzyka sama pojawiła się w mojej głowie, pojawiła się tak szybko, że utwór nagrany został w jedno popołudnie.

Razem z premierą singla Foo Fighters udostępnili także aplikację umożliwiającą każdemu przekształcenie swojego telefonu w narzędzie do odkrywania nieba w okolicy - wejdź na stronę https://sky.foofighters.com/  z telefonu, aby stworzyć własną kulistą mapę nieboskłonu wykrywającą konstelację na nocnym niebie – wszystko w rytm utworów Foo Fighters.

archiwum newsów

2017-08-23

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.