WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Foo Fighters w nowym klipie „Run”

Foo Fighters

Nme.com

Zespół postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę i opublikował właśnie nowy singiel oraz towarzyszący mu klip, wyreżyserowany przez samego Dave’a Grohla.

„Run” to pierwsza nowa muzyka Foo Fighters od czasu darmowej EP-ki Saint Cecilia z końca 2015 roku i przy okazji niestarzejący się, rockowy hymn przypominający największe hity zespołu/

Piosence towarzyszy klip z przyszłości w reżyserii samego Dave’a Grohla i uwierzcie, trzeba to zobaczyć na własne oczy, bp takiego występu Foo Fighters nie mieliście jeszcze okazji oglądać.

Przypominamy, że w skład Foo Fighters wchodzą aktualnie Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett, Pat Smear i Rami Jaffee.

archiwum newsów

2017-06-02

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.