WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

G-Eazy i Halsey w klipie "Him & I"

Sony Music

Teledysk do utworu zainspirowany został historią ... Romea i Julii.

Wyprodukowany przez Futuristics utwór, który dostępny jest już w sprzedaży cyfrowej, opowiada historię przeklętej przez los pary.

Singiel zapowiada płytę „The Beautitul & Damned”, która trafi do sklepów już 15 grudnia i będzie pełna gości, jak Kehlani, E-40 czy Charlie Puth.

Artyści wykonają wspólnie „Him & I” po raz pierwszy na żywo w telewizji w programie Jimmy Kimmel Live! 12 grudnia oraz w Good Morning America 19 grudnia.

„No Limit”, czyli wiodący singiel z nowego albumu G-Eazy’ego, z udziałem A$AP Rocky’ego i Cardi B, to obecnie numer 1 w amerykańskich radiach z muzyką urban - utwór ma już 70 milionów streamów oraz jest jednym z 10 najpopularniejszych utworów na amerykańskim Spotify.

archiwum newsów

2017-12-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.