WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

George Clooney burmistrzem Nowego Jorku?!

George Clooney

billboard.com

Najpierw słyszeliśmy o politycznych planach Beyonce, a teraz obiektem podobnego zainteresowania stał się słynny aktor, czy słusznie?

Wygląda na to, że tak, bo jak sugerują informatorzy „George Clooney poważnie myśli o zaangażowaniu się w politykę i starcie w wyborach na burmistrza Nowego Jorku”.

Co więcej, właśnie przeprowadził się na miejsce, żeby dobrze przygotować się do nowej roli, która nie będzie łatwa, bo głośno mówi się o tym, że o wygraną ubiegać będzie się też Hillary Clinton, czyli była kandydatka na prezydenta USA.

Jak twierdzą źródła: - George właśnie przeprowadził się do Nowego Jorku, żeby na własnej skórze przekonać się, czy ma jakiekolwiek szanse na zwycięstwo, gdyby zdecydował się na start. Ma nadzieję, że tak, więc rozpoczął poważne przygotowania.

Niestety przedstawiciele aktora nie zajęli jeszcze oficjalnego stanowiska w tej sprawie, więc nie mamy 100%, że faktycznie coś jest na rzeczy.

Just Jared

archiwum newsów

2017-01-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.