WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

"Gwiezdne wojny" już bez Carrie Fisher ...

Carrie Fisher

flickr.com/photos/gageskidmore

Aktorka, która zasłynęła jako księżniczka Leia Organa, odeszła od nas w wieku 60 lat.

Carrie Fisher była ostatnio zaangażowana w produkcję serialu "Catastrophe", a także nowych części "Gwiezdnych wojen".

W ubiegłym roku powróciła do swojej legendarnej roli, a zobaczymy ją również w przyszłorocznej odsłonie sagi, bo zdążyła nagrać swoje sceny, których jest podobno zdecydowanie więcej niż ostatnio - miała też wystąpić w epizodzie IX, ale w obecnej sytuacji nie wiadomo, jak wytwórnia rozwiąże tę sprawę.

Aktorka zmarła na skutek ataku serca, jaki dotknął jej podczas podróży samolotem z Londynu do Los Angeles - niestety nie udało się jej pomóc na czas.

archiwum newsów

2016-12-28

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.