WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Halle Berry i Daniel Craig w thrillerze Kings

Halle Berry Daniel Craig

YouTube

Agent 007 w takim wydaniu to raczej nowość, ale nie da się ukryć, że Halle Berry ma akurat duży talent do "dreszczowców".

Razem zagrają zaś w thrillerze zatytułowanym Kings, który opowie osobistą historię rozgrywającą się w Los Angeles targanym zamieszkami na tle rasowym:

- Wszystko zaczęło się od procesu sądowego związanego z brutalnym pobiciem czarnoskórego Rodneya Kinga przez lokalną policję - Daniel Craig wcieli się w postać Olliego, samotnika żyjącego w okolicy zamieszkałej głównie przez Afroamerykanów, który zaprzyjaźnia się z pewną zdeterminowaną samotną matką, odgrywaną przez Halle Berry. Jak łatwo się domyślić, ich początkowa znajomość szybko przeradza się w coś więcej ...

Reżyserią filmu zajmie się Deniz Gamze Erguven, dla której będzie to pierwsza anglojęzyczna produkcja - niestety nie wiemy jeszcze, kiedy polska premiera, dlatego na razie musi nam wystarczyć zwiastun:

archiwum newsów

2018-04-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.