WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Harry Styles coveruje Kanye - 'Ultralight Beam'

Harry Styles

Sony Music

Część fanów miała ostatnio niesamowite szczęście, bo mogła wziąć udział w sekretnym show artysty i usłyszeć na żywo całkiem ciekawe kawałki.

Wszystko działo się w Londynie, a Harry Styles poinformował o wydarzeniu i udostępnił bilety dosłownie na godziny przed występem.

Fanom nie trzeba było jednak dwa razy powtarzać, więc publiczność dopisała, a piosenkarz mógł „poćwiczyć” przed występami na większych scenach.

Jak bowiem mówił w czasie show: - Mój pierwszy występ od dłuższego czasu. A w sumie to mój pierwszy występ w ogóle, więc na pewno nie zapomnę tej nocy. Dziękuję, że jesteście tu ze mną.

Tak czy inaczej, wszystko poszło świetnie, a Harry zaprezentował takie kawałki z solowej płyty, jak "Meet Me in the Hallway", "Woman", "Only Angel", "From the Dining Table" i "Kiwi" – co więcej, zdecydował się również na cover „Ultralight Beam” z krążka Kanye Westa "The Life of Pablo", które w jego wykonaniu zabrzmiało zupełnie inaczej.

archiwum newsów

2017-05-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.