WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Harry Styles pisze z … Bruno Marsem?!

Bruno Mars Harry Styles

pressparty.com

Czyżby szykował się nam kolejny zaskakujący duet z wielkim hitem śmigającym po listach? Na to wygląda!

Właśnie docierają do nas nowe informacje sugerujące, że w pracach nad solowym krążkiem Harry’ego Stylesa pomaga nikt inny jak sam … Bruno Mars – co więcej, źródłem tych wiadomości jest Robbie Williams!

Jak twierdził w ostatnim wywiadzie: - W zeszłym roku próbowałem pracować z Bruno Marsem … nie dostałem odpowiedzi. Później próbowałem kontaktu z Maxem Martinem … nie odpowiadał na telefony. Potem poznałem Harry’ego Stylesa, którego zapytałem o to, z kim pracuje nad krążkiem, a on na to …

- „Wiesz co, właśnie spędziłem tydzień z Bruno Marsem, a niedługo szykuję się na kolejny z Maxem Martinem!”.

- Taka sytuacja, ale co się dziwić, ten chłopak ma urok Davida Beckhama i moją osobowość z młodości, więc z pewnością jest dla niego miejsce w tej branży.

Just Jared

archiwum newsów

2016-11-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.