WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Harry Styles ruszył w trasę koncertową

Harry Styles

Sony Music

Piosenkarz właśnie zainaugurował swoją pierwszą solową trasę koncertową, którą rozpoczął w San Francisco.

Fani zgromadzeni na tym show mogli jednak usłyszeć nie tylko solowe kawałki Harry’ego, ale i największe hity One Direction, jak „Stockholm Syndrome” i „That's What Makes You Beautiful”.

Czyżby dlatego, że ostatnio zarzucano mu, iż robi wszystko, aby odciąć się od dorobku zespołu? A może chciał w ten sposób odwrócić uwagę od ostatnich zarzutów Zayna?

Tego nie wiemy, ale jedno jest pewno – trasa dopiero się rozpoczęła, a w grudniu przeniesie się do Europy, Australii i Japonii.

archiwum newsów

2017-09-22

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.