WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Hilary Duff – Sława pożera młodość!

Hilary Duff

Just Jared

Piosenkarka przestrzegła wszystkie osoby, którym wydaje się, że popularność ma jedynie pozytywne strony – jej zdaniem jest mnóstwo mankamentów!

Hilary Duff przyznała w rozmowie z serwisem PrideSource.com, że praca w branży rozrywkowej pozbawia ludzi … młodości i radości życia, bo potrafi wyssać całą energię.

Jak twierdzi: - Szczerze mówiąc, to nie wiem, czy potrafiłabym polecić tę branżę komukolwiek. Oczywiście ma ona swoje plusy, ale ma też wiele minusów – szczególnie, gdy zaczyna się w bardzo młodym wieku.

- Przede wszystkim potrafi bowiem odebrać młodość, a nawet dzieciństwo, bo kiedy widzę czternastolatki ubrane i umalowane jako dwudziestolatki, to aż mi słabo. To przecież przerażające, że nie można się cieszyć swoim wiekiem we właściwy dla niego sposób …

Just Jared

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

***

Filmowa odwaga - masz ją? Sprawdź w PSYCHOTEŚCIE!

archiwum newsów

2015-07-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.