WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Hilary Duff wystąpi w "Dwóch i pół"

Hilary Duff

Forum

Aktorka wystąpi gościnnie w popularnym serialu. Jaką zagra rolę?

Hilary Duff wystąpi gościnnie w serialu "Dwóch i pół" i wcieli się w postać dziewczyny imieniem Stacey. Zagra obiekt uczuć Waldena! W tym samym odcinku pojawi się także Marilu Henner - wystąpi ona w roli babci Stacey.

Hilary Duff rok temu została mamą i w ciągu ostatnich mieszący skupiała się głównie na wychowywaniu syna. Taki powrót do aktorstwa to świetny krok - tęskniliśmy za nią!

Forum

 

***

Kolorowe napoje - który z nich to Ty? Sprawdź w PSYCHOTEŚCIE!

archiwum newsów

2013-04-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 3

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.