WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Hollywood chce zniszczyć Taylor Swift?

Demi Lovato Katy Perry Kim Kardashian Taylor Swift Nicki Minaj

Just Jared

Wygląda na to, że niektóre gwiazdy mają już dość piosenkarki i jej zachowania.

Informatorzy donoszą, że Katy Perry, Kim Kardashian, Hailey Baldwin, Demi Lovato i Nicki Minaj postanowiły założyć własną „drużynę”, której celem jest zniszczenie Taylor Swift.

Kobiety mają już podobno dość jej kombinowania, knucia i obrażania innych za plecami, więc mają zamiar podjąć konkretne działanie, żeby ją towarzysko zdyskredytować.

Taylor Swift ma wielu słynnych przyjaciół, ale gwiazdy postanowiły, że … nie będą się pojawiać na żadnych imprezach z jej udziałem, nie będą z nią w żaden sposób współpracować i rozpoczną „negatywną kampanię” wśród ich męskich znajomych, którzy mogliby wpaść na pomysł, żeby się z nią umówić.

Może i brzmi to wszystko dość okrutnie, ale … wiele osób twierdzi, że Taylor Swift przez lata sobie na to wszystko zapracowała i zasługuje na takie traktowanie, bo w rzeczywistości jest zupełnie inna niż jej medialny obraz słodkiej dziewczyny z sąsiedztwa.

Just Jared

archiwum newsów

2017-01-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.