WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

House of Cards bez Kevina Spacey - jest zwiastun!

Kevin Spacey Robin Wright Penn

Netflix

Byliście ciekawi, jak będzie wyglądać serial po wyrzuceniu odtwórcy głównej roli? Właśnie macie okazję się przekonać!

W sieci zadebiutował właśnie zwiastun szóstego sezonu House of Cards, a zarazem pierwszego, w którym nie zobaczymy postaci Franka Underwooda, bo Kevin Spacey musiał opuścić pokład.

Dlaczego? Z pewnością pamiętacie wielki skandal związany z molestowaniem seksualnym nieletniego, który pozbawił aktora nie tylko szacunku, ale i pracy.

Netflix najpierw zawiesił plan zdjęciowy, upewniając się przy okazji, czy z pozostałą częścią ekipy wszystko jest w porządku, a później wydał oświadczenie, z którego wynika, że nie chce mieć z aktorem nic wspólnego.

W związku z tym cały ciężar powodzenia tego sezonu spoczywa na Robin Wright, która jest świetną aktorką, więc z pewnością sobie poradzi, ale ... twórcy chyba nie do końca wierzą w jej powodzenie, bo szósty sezon będzie przy okazji ostatnim dla House of Cards.

Zapraszamy do oglądania zwiastuna.

archiwum newsów

2018-03-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

  1. Anon 06-03-2018 18:21

    bez Kevina nie ma HoC. ;)

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.