WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Hugh Jackman jednak powróci do Wolverine’a?

Hugh Jackman

thewolverinemovie.com

Aktor powiedział właśnie kilka słów na temat Avengersów i Wolverine’a w kontekście zapowiedzianego właśnie wykupienia Fox przez Disneya.

Hugh Jackman teoretycznie zakończył swoją przygodę z Rosomakiem świetnym Loganem, ale ostatnio pojawiło się kilka okoliczności wskazujących na to, że mógłby zmienić zdanie ...

Jak twierdzi: - To byłoby bardzo interesujące, ponieważ przez 17 lat pracy nad tą postacią myślałem sobie, jak świetnie byłoby zobaczyć razem Wolverine’a, Hulka i Iron Mana. Zresztą za każdym razem, kiedy oglądam Avengersów, widzę Rosomaka pomiędzy nimi …

- Tak czy inaczej, to raczej nie dla mnie – mój statek już odpłynął i kto inny musi przejąć tę rolę …

Już niebawem powinniśmy przekonać się, czy to naprawdę koniec Hugh Jackmana jako Wolverine’a i czy dojdzie do jakiegoś wielkiego połączenia „mutantów”.

Just Jared


 

archiwum newsów

2017-12-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.