WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Hugh Jackman znowy walczy z rakiem

Hugh Jackman

Just Jared

Niestety nowotwór skóry, z powodu którego cierpi aktor, nie chce się od niego odczepić na dobre.

Hugh Jackman poinformował fanów na swoim Instagramie, że znowu musiał skorzystać z pomocy lekarzy, bo jego rak podstawnokomórkowy skóry powrócił.

Aktor poddawał się zabiegom jego usunięcia łącznie już 6-krotnie w ciągu ostatnich dwóch i nie ma gwarancji, że wkrótce znowu nie zostanie do tego zmuszony.

Ma to podobno związek z jego miejscem zamieszkania i miłością do słońca, bo jak Australijczyk chętnie korzystał z uroków plaży, morza i surfowania, nie zawsze pamiętając o kremie z filtrem.

Tak czy inaczej, trzymamy kciuki, żeby ten zabieg był ostatni!

archiwum newsów

2017-02-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.