WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ian Somerhalder i Nikki Reed spodziewają się dziecka

Just Jared

Nie oszukujmy się, ich maleństwo z pewnością nie będzie tak popularne w naszym kraju, jak „mała Lewandowska”, ale i tak spieszymy z gratulacjami.

Aktor słynący z roli w popularnym serialu „Pamiętniki wampirów” i jego żona ogłosili właśnie, że zostaną rodzicami.

Na ich profilach instagramowych pojawiło się zdjęcie, na którym Ian całuje rosnący brzuszek żony, opatrzone jego komentarzem.

Jak czytamy: - Do naszych przyjaciół, rodziny i reszty świata. Przez 38 lat swojego życia nie doświadczyłem czegoś tak potężnego i pięknego jak to. Nie mogę myśleć o niczym innym jak tylko o tym nowym rozdziale życie i chciałem, żebyście dowiedzieli się o tym od nas.

Ian Somerhalder i Nicki Reed spotykają się od 2014 roku, zaręczyli się w lutym 2015 roku, a dwa miesiące później byli już po ślubie.

archiwum newsów

2017-05-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.