WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Iron Man 4 jednak możliwy!

Robert Downey Jr.

Just Jared

Odtwórca głównej roli najpierw twierdził, że nie będzie więcej filmów z tej serii, a teraz najwyraźniej zmienił zdanie

Robert Downey Jr. zapewniał jakiś czas temu, że nie będzie więcej zakładał kostiumu do "solowych" filmów o Iron Manie, ale dziś okazuje się, że jednak ma ochotę na czwartą odsłonę.

Jak twierdzi: - Czuję, że mógłbym zrobić jeszcze jeden solowy film ...

Przypominamy, że od jutra będzie można oglądać aktora jako Iron Mana w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", a następnie w filmie "Spider Man: Homecoming", "Avengers: Infinity War Part I" w 2018 i "Avengers:Infinity War Part II" w 2019.

Kapitan Ameryka

archiwum newsów

2016-05-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.