WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jake Gyllenhaal bez nóg w zwiastunie Stronger

Jake Gyllenhaal

Just Jared

W sieci zadebiutował właśnie trailer filmu opartego na prawdziwych wydarzeniach z Bostonu.

Jake Gyllenhaal wciela się w filmie „Stronger” w rolę Jeffa Baumana, czyli mężczyzny, który stracił obie nogi i przeszedł intensywną terapię na skutek wybuchu bomby podczas maratonu w Bostonie.

Obraz wyreżyserowany przez Davida Gordona Greenaoparty jest na prawdziwych wydarzeniach z 2013 roku, a konkretniej wspomnieniach mężczyzny, które stały się amerykańskim best-sellerem.

Dziś wracamy do nich pamięcią przy okazji publikacji nowego zwiastuna produkcji, która zadebiutuje na ekranach kin 22 września.

archiwum newsów

2017-06-25

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.