WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jake Gyllenhaal chce wygryźć Bena Afflecka?

Jake Gyllenhaal Ben Affleck

Zack Snyder

Ostatnie doniesienia sugerują, że aktor chciałby wcielić się w rolę Batmana, która teraz należy do jego starszego kolegi.

Nie da się ukryć, że Ben Affleck od dłuższego czasu powtarza, że chce skończyć z Batmanem i nie wiemy nawet, czy dociągnie z postacią do jej samodzielnego filmu.

Nic więc dziwnego, że powoli znajdują się chętni, by go zastąpić, bo nie od dziś wiadomo, że filmy superbohaterskie mogą zapewnić karierze niezłego boosta.

Ostatnie doniesienia sugerują natomiast, że Bena Afflecka chciałby zastąpić Jake Gyllenhaal, który miałby pojawiać się już w nadchodzącym samodzielnym filmie o Mścicielu z Gotham.

Jak twierdzą źródła: - Reżyser chciałby tego filmu w 2020, z nastawieniem Bena Afflecka są problemy, więc pojawiają się pomysły na zastępstwo. Co prawda nie wiadomo, czy nie chodzi tylko o zmobilizowanie Bena Afflecka, ale tak … są inni chętni, m.in. Jake Gyllenhaal.

I co Wy na to? Pasowałby Wam do tej roli?

Just Jared


 

archiwum newsów

2017-11-27

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.