WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jake Gyllenhaal ma wielkie serce!

Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal

Reżyser David Ayer twierdzi, że Jake Gyllenhaal jest bardzo wrażliwą osobą. Własnie dlatego dał mu rolę w swoim nowym filmie!

Jake Gyllenhaal zagrał w filmie "End of Watch" i spisał się naprawdę świetnie! Wszystko dlatego, że potrafi pokazać prawdziwe uczucia.

- Jake ma wielkie serce. Jest wspaniałym facetem i właśnie dlatego zaangażowałem go do filmu. Nie chciałem typowego aktora do tego typu filmow, szukałem kogoś z duszą - twierdzi David Ayer.

”End of Watch” to film, który opowiada o dwóch młodych policjantach z Los Angeles, którzy codziennie ryzykują swoje życie patrolując najniebezpieczniejsze ulice miasta.

Polska premiera filmu już w listopadzie!

Forum

 

***

Ile przetrwasz bez słodyczy? Sprawdź w PSYCHOTEŚCIE!

archiwum newsów

2012-09-21

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.