WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jake Gyllenhaal potraktowany paralizatorem?!

Jake Gyllenhaal

Forum

Aktor zgodził się na to, aby zostać porażonym paralizatorem elektrycznym podczas zdjęć do filmu "Bogowie ulicy".

Przygotowując się do roli policjanta Jake Gyllenhaal udał się na specjalne spotkanie z funkcjonariuszami.

Obserwując codzienne obowiązki stróżów prawa, aktorowi zaproponowano przetestowanie na własnym ciele tzw. tasera, czyli paralizatora elektrycznego służącego do obezwładniania przestępców.

Aktor zgodził się na wyzwanie, jednak później gorzko tego żałował: - Chłopaki spytali mnie, czy chcę się przekonać jak to jest. Zgodziłem się. Umocowali jeden kabel na moich piersiach, drugi na nodze i prąd przeszył moje ciało. To było krótkie, wstrząsające pięć sekund.

Film "Bogowie ulicy" w reżyserii Davida Ayera to swoisty hołd złożony pracy policjanta. Kryminalny thriller zadebiutuje na ekranach polskich kin 14 grudnia.

Just Jared

 

Odważny jest, prawda?

***

Czy nadajesz się na psychologa? Sprawdź w PSYCHOTEŚCIE!

archiwum newsów

2012-11-23

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

  1. Faith 23-11-2012 20:36

    fajnie XD

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.