WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jason Momoa zostanie nowym “Krukiem”

Jason Momoa

instagram.com/prideofgypsies

Nad tą serią ciąży jakieś fatum, ale aktor najwyraźniej nie zamierza się tym przejmować i szykuje się do nowej roli.

Jason Momoa zdradził właśnie, że z roli Aquamana w Lidze sprawiedliwości wpada prosto na plan “The Crow Reborn”, który reżyserować ma Corin Hardy.

Przypominamy, że prace nad remakiem słynnego “Kruka” trwają już blisko 10 lat, a wcześniej z tytułową postacią wiązani byli tacy aktorzy, jak James McAvoy, Tom Hiddleston czy Luke Evans - wydaje się jednak, że żaden z nich nie pasuje do roli tak bardzo jak Jason Momoa.

Jeżeli zaś chodzi o fabułę, to ta raczej nie ulegnie zmianie w stosunku do oryginału, który prezentował się następująco: - W wigilię Halloween, w przeddzień swojegoślubu, ginie dwoje młodych ludzi. Shelly Webster zostaje brutalnie zgwałcona i zamordowana, a jej narzeczony, muzyk Erick Draven, postrzelony - wypada przez okno i umiera na miejscu.

- Jego dusza poprzysięga jednak mordercom zemstę i dokładnie rok później Erick powraca - nie jest żywy, ale też nie jest martwy. Towarzyszy mu kruk, jego łącznik ze światem żywych. Po kolei odszukuje odpowiedzialnych za swą tragedię i morduje ich spłacając dług, a być może jego dusza znajdzie wreszcie ukojenie...

 

I’ve been waiting for sooooo long. @corinhardy let’s do this brother aloha j

Post udostępniony przez Jason Momoa (@prideofgypsies)

archiwum newsów

2017-11-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.