WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jay-Z i Justin Timberlake gwiazdami Super Bowl 2018?

Jay-Z Justin Timberlake

Just Jared

Wygląda na to, że to właśnie te 2 nazwiska znajdują się na szczycie listy gwiazd rozważanych na przyszłoroczną imprezę.

Super Bowl 2018 jest zaplanowane na 4 lutego, ale już teraz trwa giełda nazwisk, które mogłyby wystąpić podczas słynnej przerwy.

I nie da się ukryć, że te są naprawdę duże, bo chodzi o Justina Timberlake’a i Jaya-Z – pierwszy z nich znowu zajmuje pierwsze listy miejsc przebojów, a wszystko za sprawą ostatniego hitu „Can't Stop The Feeling”, a drugi narobił ostatnio niezłego zamieszania swoim nowym krążkiem „4:44”.

Co więcej, nie wiemy jeszcze, czy chodzi tylko o jednego z Panów, czy może organizatorzy mają w planach wyjątkowy duet, który z pewnością przyciągnąłby uwagę całego świata - czekamy z niecierpliwością na więcej informacji :)

Just Jared

archiwum newsów

2017-08-28

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.