WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jennifer Lawrence nago w nowej sesji

Jennifer Lawrence

Just Jared

Czyżby aktorka poczuła się urażona ostatnimi komentarzami i postanowiła udowodnić wszystkim swoje piękno?

Ostatnio pisaliśmy Wam, że Jennifer Lawrence walczy z Margot Robbie o rolę o Tarantino, który kręci film opowiadający o morderstwach rodziny Charlesa Mansona, m.in. słynnej nocy w posiadłości Romana Polańskiego i jego żony.

Obie Panie chciałyby wcielić się w tę ostatnią, ale to "Harley Queen" ma większe szanse, bo siostra zamordowanej Sharon Tate wyznała, że jej zdaniem Jennifer Lawrence "nie jest wystarczająco ładna do tej roli”.

Czyżby aktorka postanowiła udowodnić, że jest inaczej? Trudno powiedzieć, ale jej nowe zdjęcie dla Vogue'a mówi samo za siebie - zobaczcie sami:

 

archiwum newsów

2017-08-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.