WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jessica Biel w thrillerze 'The Sinner'

Jessica Biel

Just Jared

W sieci pojawiła się właśnie zapowiedź nowego serialu z udziałem żony Justina Timberlake'a.

Niestety nie jest to trailer, tylko zdjęcie, ale i tak pozwala nieźle poczuć klimat całości, która zapowiada się bardzo mrocznie.

A mowa o serialu „The Sinner”, opartym na bestsellerowej powieści o tym samym tytule, w którym Jessica Biel wciela się w postać młodej matki o imieniu Cora.

Ta zostaje owładnięta niepohamowaną żądzą krwi, pod wpływem której popełnia straszny czym i co najciekawsze, sama nie wie dlaczego - na szczęście nie zostaje sama, bo prokurator zajmujący się jej sprawą robi wszystko, żeby razem z nią odkryć ukryty motyw.

W ten sposób rozpoczyna się ich podróż przez psychikę kobiety i mroczne sekrety zakopane w jej przeszłości ...

archiwum newsów

2017-02-17

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.