WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jessica Jones walczy z demonami przeszłości

YouTube

W sieci zadebiutował właśnie zwiastun drugiego sezonu serialu o pani detektyw z nadprzyrodzonymi mocami.

Jeżeli nie bardzo kojarzycie tę produkcję Netflixa, to najpierw zapraszamy na pierwszy sezon, którego fabuła prezentowała się mniej więcej tak:

- Po nieudanej misji, która zakończyła się tragedią, superbohaterka Jessica Jones przechodzi załamanie.

- Kobieta stara się odbudować swoje życie i zaczyna pracę jako prywatny detektyw. Walcząca z poczuciem winy i wewnętrznymi demonami postanawia wykorzystywać swoje zdolności, aby chronić potrzebujących.

Drugi sezon zobaczymy już 8 marca i patrząc na zwiastun można mieć nadzieję, że będzie jeszcze lepszy i mroczniejszy od poprzedniego, bo demony przeszłości dadzą o sobie znać:

archiwum newsów

2018-02-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 9

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.