WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jest kolejny zwiastun “Valerian”

Rihanna Ethan Hawke Clive Owen Cara Delevingne

Just Jared

Za filmem kryjącym się za nieco przydługim i tajemniczym tytułem "Valerian and the City of a Thousand Planets" stoi Luc Besson.

Jakiś czas temu reżyser zaprezentował nam pierwszy zwiastun produkcji, ujawniając przy okazji, że spełnił swoje marzenie i namówił do współpracy Rihannę.

Co więcej, obsada pełna jest również innych znanych osobistości, więc na ekranie zobaczymy również Dane’a DeHaana, Carę Delevingne, Clive’a Owena, Ethana Hawke’a i Johna Goodmana.

Premiera filmu 21 lipca, a już teraz możemy obejrzeć kolejną zajawkę, którą Luc Besson opublikował z okazji swoich urodzin:

archiwum newsów

2017-03-20

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.