WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jest oficjalny zwiastun Deadpool 2!

Ryan Reynolds

Deadpool

Po wielu miesiącach oczekiwania w końcu doczekaliśmy się zajawki drugiej części przygód wyjątkowego "bohatera".

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że "Deadpool 2" został bez reżysera, co mogło spowodować znaczne opóźnienie w pracach, ale wygląda na to, że wszystko jest już w najlepszym porządku.

Za kamerą stanął David Leitch, a w sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun drugiej części, który jest ... typowo deadpoolowy, więc już nie możemy się doczekać premiery filmu.

Przypominamy, że pierwsza część okazała się ogromnym hitem i zarobiła ponad 772 miliony dolarów przy budżecie wynoszącym zaledwie 58 milionów.

archiwum newsów

2017-03-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.