WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jest zwiastun "Emoji Movie"

YouTube

Nie da się ukryć, że ta zakręcona animacja wzbudza ogromne zainteresowanie, więc z radością witamy pierwszy zwiastun.

Pod koniec roku do sieci trafił krótki teaser, ale dopiero teraz doczekaliśmy się oficjalnego trailera produkcji, która w Polsce nosi tytuł "Emotki. Film".

Emoji Movie zostanie wyprodukowane przez Sony Pictures Animation i wydane przez Columbia Pictures, a na ekrany naszych kin trafi 13 października (pierwotne plany zakładały wakacje, podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, ale nie udało się dotrzymać tego terminu).

Jeśli chodzi o fabułę, to poznać mamy historię Gene'a, wyrażającego wiele emocji emota, który chce zostać ... "klasyczną" ikonką.

W wersji anglojęzycznej usłyszymy takie gwiazdy, jak T.J. Miller, James Corden, Anna Faris, Patrick Stewart, Sofia Vergara, Maya Rudolph, Jake T. Austin i Christina Aguilera.

Podobne newsy:

Emoji Movie na pierwszym zwiastunie ( 2016-12-21 )
archiwum newsów

2017-05-17

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.