WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jeszcze więcej Rihanny w "Psychozie"

Rihanna

Just Jared

I mamy kolejny zwiastun serialu, który pozwala nam lepiej poznać postać graną przez Riri.

Jakiś czas temu piosenkarka potwierdziła, że w ostatnim sezonie serialu zagra ikoniczną dla serii postać Marion.

Rihanna ma już za sobą role filmowe, więc sam fakt jej udziału w serialu nie jest zaskoczeniem, ale powierzenie jej roli słynnej Marion Crane nie jest już tak oczywiste!

Tak się jednak stało, co potwierdziła sama Rihanna w stosownym filmiku: - Witaj, Comic-Conie! Tu zła dziewczyna Rih Rih i muszę Wam coś powiedzieć – zgadnijcie, kto zamelduje się niedługo w Bates Motel? I wiecie co, zgadnijcie kto zagra Marion?

archiwum newsów

2017-02-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.