WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Joaquin Phoenix zagra nowego Jokera?

Joaquin Phoenix

Just Jared

Wygląda na to, że postać słynnego szaleńca po raz kolejny ma szansę doczekać się właściwego odtwórcy.

Nie oszukujmy się, Jared Leto bardzo chciał dorównać swoim poprzednikom, czyli Jackowi Nicholsonowi i Heathowi Ldgerowi, ale mu się nie udało.

Dlatego też w planowanym solowym filmie o tym antybohaterze uniwersum DC zobaczymy raczej kogoś innego – być może będzie to Joaquin Phoenix!

Takie informacje pojawiły się ostatnio w sieci, po raz kolejny podgrzewając dyskusję fanów o tym, czy tym razem jest to odpowiedni wybór.

Co więcej, chociaż negocjacje jeszcze się nie rozpoczęły, to aktor miał już wstępnie powiedzieć „tak”-  czyżby oznaczało to, że z rolą może się już pożegnać Leonardo DiCaprio, którego nazwisko ostatnio pojawiało się w tym kontekście? Czas pokaże!

 

Batman

archiwum newsów

2018-02-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.