WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Joe Jonas i Sophie Turner gotowi na dzieci?

Just Jared

Wygląda na to, że para ma zamiar przenieść swój związek na wyższy poziom i już planuje wspólne życie.

27-letni frontman DNCE i aktorka znana z roli Sansy w serialu Gra o tron na dobre zaangażowali się w nowy związek i planują już ślub oraz dzieci!

Znajomi pary donoszą, że „najsłodsze dzieci świata, jakie sobie zrobią” to obecnie numer jeden ich rozmów, chociaż oboje mają świadomość, że będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Jak twierdzą informatorzy: - Spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, wspierają w dokonaniach zawodowych i nie mogą się doczekać wspólnego życia. Oczywiście w tym momencie muszą jeszcze skupiać się na karierach, bo budują dopiero własne marki, ale widzą przyszłość w różowych kolorach!

The Sun

archiwum newsów

2017-06-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.