WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Joseph Fiennes jako Michael Jackson!

Joseph Fiennes

Forum

W sieci pojawił się właśnie pierwszy materiał z nowego serialu "Urban Myths".

Joseph Fiennes wcieli się w rolę zmarłego króla popu, ale niestety nie chodzi o film biograficzny, ale komedię, która może nie przypaść do gustu jego fanom.

Po pierwsze, wybrano do tej roli białego mężczyznę, a Michael Jackson był przecież ciemnoskóry, chociaż w ostatnich latach jego życia łatwo było o tym zapomnieć.

A po drugie, sama fabuła jest mocno kontrowersyjna, bo odcinek z jego udziałem opowiada o trójce gwiazd, tj. Jacksonie, Elizabeth Taylor i Marlonie Brando, którzy wybierają się we wspólną podróż po zamachach z 11 września.

Zresztą sami zobaczcie zwiastun:

archiwum newsów

2017-01-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.