WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jurassic World 3 z datą premiery

Chris Pratt

Twitter

Jeszcze nie doczekaliśmy się premiery Park Jurajski: Upadłe królestwo, a Universal już poinformowało o dacie debiutu kolejnej części serii.

I chociaż nazwa sugeruje trzecią część, to tak naprawdę mamy już do czynienia z szóstą odsłoną produkcji o dinozaurach, która zadebiutuje w 2021 roku.

Zanim jednak to nastąpi, wcześniej wybierzemy się do kina na Park Jurajski: Upadłe królestwo, które zadebiutuje 22 czerwca tego roku.

Na ekranie zobaczymy takie nazwiska, jak Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, B.D. Wong, Jeff Goldblum, Toby Jones i James Cromwell.

Akcja filmu rozgrywa się zaś kilka lat po wydarzeniach znanych z poprzedniej części, kiedy to jedna z głównych bohaterek zakłada organizację "Dinosaur Protection Group". Jej misją będzie znalezienie sposobu na uratowanie dinozaurów, ponieważ wyspie Isla Nublar grozi zniszczenie - powodem jest znajdujący się na niej wulkan, który w każdej chwili może wybuchnąć.
 

archiwum newsów

2018-02-23

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.