WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Justin Bieber i Selena Gomez razem na AMA 2016

Selena Gomez Justin Bieber

Just Jared

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że piosenkarka chce podczas tej imprezy wrócić na scenę, a teraz …

… docierają do nas jeszcze bardziej szokujące informacje, a mianowicie ma pojawić się na AMA 2016 w towarzystwie swojego byłego chłopaka, Justina Biebera!

Na weryfikację tych informacji nie przyjdzie nam już długo czekać, bo impreza wręczenia nagród American Music Awards prowadzona przez Gigi Hadid i Jaya Pharoah odbędzie się już 20 listopada.

Nie da się jednak ukryć, że to mała sensacja, bo Selena Gomez znowu musiała udać się na leczenie z powodu swojej kondycji fizycznej i psychicznej, która jej zdaniem wynika w dużej mierze z pokręconych relacji z Biebsem, a teraz … ponownie się w nie angażuje.

Just Jared

archiwum newsów

2016-11-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 8

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.