WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Justin Bieber pobił swojego fana!

Justin Bieber

Just Jared

Kolega piosenkarza, bokser Floyd Mayweather Jr., będzie z pewnością dumny z tego ciosu ...

Okazuje się jednak, że artysta uruchomił pięści w kiepskim celu, bo chodzi o pobicie … fana w Barcelonie – wszystko zostało sfilmowane i umieszczone w serwisie TMZ, więc nie ma żadnych wątpliwości.

Justin Bieber jechał samochodem na swój koncert, kiedy do auta podbiegła grupa podekscytowanych fanów, a jeden z nich włożył rękę do środka, żeby dotknąć piosenkarza.

Ten zareagował w dość nieoczywisty sposób, a mianowicie uderzył go pięścią w twarz, czego skutkiem była rozcięta warga i krew!

Fan był totalnie zszokowany całą sytuacją i nie wiemy, czy wciąż miał ochotę oglądać występ Biebsa, ale piosenkarz po raz kolejny zbytnio się nie popisał.

archiwum newsów

2016-11-23

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 4

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.