WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Justin Bieber znowu używa pięści?

Justin Bieber

Just Jared

Jeśli uważaliście, że to tylko kwestia czasu i piosenkarz znowu pokaże swoją mroczniejszą stronę, to ...

... nie do końca mieliście rację, bo chociaż ostatnio uderzył fana w Barcelonie, rozbijając mu nos, tak tym razem zachował więcej zimnej krwi.

Jak możemy zauważyć na materiale nakręconym przez niezastąpiony pod tym względem serwis TMZ, Justin Bieber postanowił bronić swoich racji w iście hokejowym stylu.

Co więcej, właśnie grał w hokeja, więc może i nie byłoby to nic wielkiego, ale ... piosenkarzowi udało się powstrzymać przed zrzuceniem rękawic i klasyczną "lodową" bójką z przeciwnikiem. Zobaczcie:

archiwum newsów

2016-12-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.