WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Justin Timberlake finalizuje umowę na Super Bowl 2018

Justin Timberlake

Just Jared

Tak jak sugerowały ostatnie przecieki, piosenkarz faktycznie figurował na liście potencjalnych kandydatów, a co więcej … chyba wygrał rywalizację.

Piszemy chyba, bo jak się właśnie dowiedzieliśmy właśnie trwa finalizacja jego umowy, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to właśnie jego show zobaczymy podczas słynnego finału.

Warto zaznaczyć, że to nie będzie pierwszy raz, kiedy Justin Timberlake pojawi się na scenie podczas finału Super Bowl, bo ma już na koncie kontrowersyjny występ z Janet Jackson 14 lat temu.

Artysta miał pojawić się na scenie w towarzystwie swojego przyjaciela, Jaya-Z, ale ten najprawdopodobniej nie przyjął oferty, więc 4 lutego Justin wejdzie na scenę sam.

 

Just Jared

archiwum newsów

2017-09-28

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.