WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Katy Perry, Orlando Bloom i … oficjalne rozstanie

Orlando Bloom Katy Perry

instagram.com/p/BRCeUk6jsWa/?taken-by=katyperry

Plotki na temat kryzysu w związku te pary docierają do nas już od dłuższego czasu, a teraz przyszedł czas na ich oficjalne potwierdzenie.

Dziś możemy już ze 100% pewnością powiedzieć, że Katy Perry i Orlando Bloom nie są razem – para postanowiła zakończyć tę relację po blisko roku wspólnego życia.

Informację tę podali przedstawiciele pary, która chciała podobno uniknąć w ten sposób niezdrowego zainteresowania mediów i plotek.

Dostaliśmy więc krótkie oświadczenie o treści: - Zanim pojawią się jakieś plotki i kłamstwa chcemy potwierdzić, że Orlando i Katy postanowili zakończyć swój związek w zgodzie i przyjaźni.

Just Jared

archiwum newsów

2017-03-01

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.