WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Katy Perry i Orlando Bloom już nie są parą

Orlando Bloom Katy Perry

Just Jared

Ostatnie doniesienia wskazują na to, że piosenkarka i aktor znany z roli w serii „Piraci z Karaibów” już nie są razem.

Katy Perry i Orlando Bloom spotykali się od miesięcy, a wszystko wyglądało bardzo poważnie, bo poznali nawet swoje rodziny, co w tym środowisku nie jest wcale takie oczywiste.

Dziś okazuje się jednak, że ta dwójka zakończyła swój związek, chociaż każde z nich podaje inną wersję wydarzeń – zdaniem Katy decyzja była jej, bo za bardzo się od siebie oddalali, a Orlando upiera się, że to on nie był gotowy na zakładanie rodziny i zostawił artystkę.

Niestety nie poznaliśmy jeszcze oficjalnego stanowiska „pary”, więc na razie musimy trwać w pewnej niepewności :)

Just Jared

archiwum newsów

2016-11-23

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.